М'які кухонні кутки

Міраж

Кутки з ДПС

Кутки з дерева

Монако

Всі товари з даної категорії

Купити кухонний куток в Тернополі

Купити куток для кухні за доступною ціною в Тернополі Ви можете в меблевому магазині Зевс.

Куток для кухні – це кутовий диванчик та стіл зі стільцями, які виконані в одній стилістиці та кольоровій гаммі. Переваги куточка – компактність, оскільки він займає менше місця і передбачає розміщення більше гостей, ніж простий стіл зі стільцями. Також кухонний куток містить ящики для зберігання речей або продуктів. Існують моделі, які передбачають можливість розкласти куток і зробити повноцінне спальне місце.

Варто звернути увагу на оббивку кухонного кутка: тканина, шкіра, шкірозамінник. Матеріал, який Ви виберете повинен бути міцним та зносостійким. Якщо Ви віддаєте перевагу тканині, тоді варто вибрати ту, яку в майбутньому можна буде почистити. Ідеальний варіант – шкіра, але такий куток буде вирізнятися вищою ціновою категорією. Тому більшість вибирають шкірозамінник – гарна якість, низька ціна, важко відрізнити від шкіри та приємний дизайн.

Магазин меблів Зевс

Ми пропонуємо не тільки широкий асортимент продукції за цінами від виробника, а й якісний сервіс. У нас можна недорого замовити кухонний куток в будь-яке місто України!

Ми маємо що Вам запропонувати. Зателефонуйте або напишіть до нас і ми надамо всю необхідну консультацію.

Немає значення звідки Ви – Хмельницький, Вінниця, Донецьк, Херсон, Дніпро, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Харків, Київ, Запоріжжя, Львів, Луганськ, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Чернівці, Чернігів,  Миколаїв, Черкаси, Кропивницький, Ужгород –  купити куток для кухні Ви завжди можете замовивши його в  магазині меблів «Зевс».